ПРО НАС
Любов до природи, бажання жити в гармонії з нею, максимально використовувати її богатсво для отримання шедеврів здорового харчування наштовхнуло нас на створення ФГ "Лукачівка Еко" та ТМ "Virtuoso by Lukachivka" Ферма розташована у Богуславському районі, Київської області, де ніколи не використовувалися хімічні добрива та пестециди.
Головна особливість нашої ферми полягає в тому, що кози альпійської і англо-нубійської порід знаходяться в природних умовах, та вільно пасуться на закритій території, майже цілодобово мають доступ до пасовищ. В зимовий же час - раціон ретельно підібраний і складається з чистих і натуральних кормів. Разом з козами на фермі проживаюсь олені, всі тварини почуваюсь себе комфортно.
f
f
Тварини повинні знаходитися в природних умовах і харчуватися правильно, адже тільки так можна отримати не тільки смачні, але й корисні та безпечні продукти. Наші козлятники сучасні та мають ергономічні будівлі, з дотриманням усіх технологічних та санітарних вимог. Основним критерієм для збереження кіз – комфорт,освітлення, свіже повітря, відсутність протягів. Тварини на фермі знаходяться під постійним наглядом ветеринарів. .
Ферма побудована за новітніми європейськими технологіями. Обладнання ферми забезпечила шведська компанія, завдяки якому санітарна якість молока поліпшується. Ми не використовуємо насоси для перекачки молока, що мінімізує ризики забруднення і не змінює його структуру.
f
f
Використовуючи досвід альпійських ферм, наша ферма розрахована на стадо до 200 кіз, це саме та кількість молока яку можна переробити вручну, а саме 500 л., що свідчить про фермерський продукт. Весь цикл виробництва проходить в одному місці - від випасу кіз до фінального готового сиру. Отримуючи молоко екстра-класу, ми маємо можливість виробляти сири з непастеризованого молока, що в свою чергу є унікальним продуктом не тільки в Україні, але й в усьому світі.
На фермі побудовані спеціально обладнанні підземні сховища для визрівання сиру. Після закінчення посолки сири миють чистою водою та переносять у підвали та розкладають на чистих сухих полицях. Та впродовж всього часу визрівання його перегортають, миють та доглядають.
f
f
Ферма є не типовою для України і пропогандує виробництво екологічно чистої продукції. Якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я, або якщо вам набридло хвилюватися за якість куплених продуктів в супермаркетах - наш продукт саме для вас!